Beyhude Geçti Ömrüm

Mustafa Kutlu, Beyhude Ömrüm adlı bu hikâyede insanın yaratılışı ve cennetten çıkışından yola çıkarak tekrar özüne dönüşünü anlatmaya çalışıyor. İnsan özünden ve yurdundan uzaklaşmıştır.

Responsive image
YAZAR
Yusuf Yediyurt
DOSYA BOYUTU
5,61 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786051288178

PDF formatında Beyhude Geçti Ömrüm. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Beyhude Geçti Ömrüm kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İtimat olur mu yalan dünyaya, Var olduğun gibi yiter gidersin, İstersen atlı ol istersen yaya, Kervanın gidene katar gidersin. Hastalıklar sana ilaç olsa da, Paran, malın milyarları bulsa da, Son nefeste yüz bin hekim gelse de, Bir mum gibi erir, biter gidersin. Dinle sen Yusuf'u gel düşme zora, Üzülme zarara sevinme kara, En sonunda çağrılırsın mezara, Bir beze sarılır yatar gidersin.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 126Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: İkinci Adam Yayınları 


Gündüzüm seninle Gecem seninle Beyhude geçti bu Ömrüm derdinle Aşkımı bir sır gibi Senelerdir sakladım Geceleri rüyamda ... Vor 5 years. Barış Manço - Beyhude Geçti Yıllar.