Karanlıklar

Aksiyon, fantastik, gerilim. Yıldız: Kate Beckinsale, Scott Speedman, Shane Brolly vb. Underworld, vampirlerle kurtadamlar arasındaki eskiden kalma yıkıcı ve kanlı bir savaşa karşı kurgulanmış bir film.

Responsive image
YAZAR
Jessica Verday
DOSYA BOYUTU
3,44 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786053431220

PDF formatında Karanlıklar. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Karanlıklar kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Kaderini Reddedemezsin...Gerçek ile hayalin birbirine karıştığı, karanlığın her yanı sardığı bir dünyada tek umut aşkın ışığıdır! Abbey yaz aylarını âşık olduğu Caspian'ı unutmaya çalışarak geçirir. Fakat aslında Caspian yoktur, yani var olması mümkün değildir... Çünkü o ölüdür. Ama yaz sona ermek üzeredir ve Abbey, Sleepy Hollow'a dönüp geçmişinin hayaletleriyle yüzleşmek zorundadır.Abbey başlarda kendini kimya dersine, parfüm yapımına ve Ben isminde sevimli, eğlenceli -ve oldukça canlı- bir erkeğin arkadaşlığına kaptırır. Ben'in tesellisiyle Caspian'ı sonsuza kadar hayatından çıkarmayı ummaktadır. Ancak Caspian yeniden ortaya çıkınca Abbey aralarında hiçbir şey yaşanmamış gibi yoluna devam etmenin mümkün olmadığını anlar. Çünkü Caspian bir Gölge, Abbey de onun kaderidir. Ve ne kadar çabalarsa çabalasın, kaderden kaçmak mümkün değildir..."Muhteşem! Gölgeler baştan sona soluksuz okuyacağınız bir roman."-L.J. Smith, The Vampire Diaries'in Yazarı-"Verday vampir ve kurtadamlarla dolu doğaüstü aşk hikâyelerine yepyeni bir bakış açısı kazandırmayı başarıyor."-Children's Literature-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 400Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Dünyaca ünlü Karanlıklar Ülkesi (Underworld) serisinin yeni ve son filmi, Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları'nda Selene, kendisine ihanet eden Lycan'lar ve de Vampirler'in büyük saldırısı altındadır.